DSA-015A-12 K – AC Power Adapter
Model: DSA-015A-12 K
Input: 200V AC ~ 50Hz 0.4A
Output +12V – 1.25A
1 in stock
Buy now
Add to compare
SKU: DSA-015A-12 K Category: Tags: , , Brand:
Description
DVE-015A-12 K
AC Power Adapter
Model: DSA-015A-12 K
Input: 200V AC ~ 50Hz 0.4A
Output +12V – 1.25A