DSA-10P-12 – AC Power Adapter
Model: DSA-10P-12
Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.3A
Output: +12V = 0.8A
1 in stock
Buy now
Add to compare
SKU: DSA-10P-12 Category: Tags: , , Brand:
Description
DSA-10P-12
AC Power Adapter
P/N: T3621ST
Model: DSA-10P-12
Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.3A
Output: +12V = 0.8A