WA-24C12K – AC Power Adapter
Model: WA-24C12K
Part no: 30-123-122201
Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.55A Max
1 in stock
Add to compare
SKU: WA-24C12K
Category: AC Adapters
Tags: AC Power Adapter, Main Adapter, Mains Power
Brand: Ihp Technology
Description
Asian Power Devices Inc.
WA-24C12K
AC Power Adapter
AC Power Adapter
Model: WA-24C12K
Part no: 30-123-122201
Output: 12V 2A